Rejestracja online

O nas

Przychodnia" Medar-Pro" ma wieloletnią tradycję. Powstała w 2005 roku i początkowo nosiła nazwę "Medar ". Przez wiele lat istnienia przychodnia rozwijała się mając swoją siedzibę przy ulicy Rokicińskiej 125 na pierwszym piętrze budynku ogólnie znanego w okolicy jako Stone Master. Nzoz Medar szybko zjednał sobie wiele tysięcy pacjentów, bazując na bardzo wykwalifikowanym personelu medycznym, który z resztą do dzisiaj pracuje niemal w tym samym składzie osobowym. Przychodnia od zawsze charakteryzowała się indywidulanym traktowaniem każdego pacjenta, przez co na stałe zagościła w pamięci okolicznych mieszkańców jako godna zaufania placówka zdrowotna.

foto medar pro

W roku 2013 na skutek przekształcenia prawnego i własnościowego Nzoz Medar zmienił nazwę na Nzoz Medar-Pro stając się tym samym częścią dużego projektu medycznego firmy Pro-Medyk, dzięki tym zmianom pacjenci otrzymali dostęp do szeregu usług medycznych takich jak diagnostyka obrazowa (RTG USG ) jak i pełnozakresowego laboratorium medycznego  oraz nieograniczony dostęp do specjalistów. Zaletą tej zmiany było znaczące obniżenie kosztów leczenia pacjentów, którzy we własnym zakresie od teraz mogli korzystać z w/w usług praktycznie za 50% ceny.

Nadszedł rok 2014, na skutek zmiany właściciela budynku "Stone Master" i nowych planów z nim związanych, nastąpiło przeniesienie Nzozu Medar-Pro do sąsiedniego budynku, mieszczącego się przy ul. Rokicińskiej 122 na drugim piętrze. Przeniesienie przychodni w nowe miejsce przyniosło za sobą tzw. powiew świeżości i nowego wyglądu poradni, co bardzo spodobało się naszym pacjentom i zachęciło nowych pacjentów do zapisania się do nas.

 

Jak do nas trafić?

42 212 33 97

ul. Rokicińska 122, Andrespol

Przychodnia czynna: pon.-pt.: 8.00-18.00